Clean Services Türkiye

Sector and Business Model
Yenilenebilir Enerji /
Osman Ataman
 
Views
186,808
 
Campaing Code: TRFNGLP2023008
Started Date: 04.07.2023
Ended Date: 01.09.2023
Startup Phase: Pazara Giriş
Target: ₺3,840,000
Equity Offered: %8.00
Addition Funding: %20.00
Campaing Status: Reached
Remaining Time Tamamlandı
Investment Rates (%)
%105.35
Total Investment: ₺4,045,333
Total Investor: 759
Qualified Investor: 133
Qualified Investment: ₺1,737,988
 

About Project

Temiz, hızlı, güvenilir hizmet.

Clean Services Türkiye, 339 merkezde uzman yetkili teknik servis ağıyla enerji dönüşümünde elektrikli araç kullanıcıları ve şarj operatörlerine 7/24 hizmet veren bir şirkettir.

Clean Services Türkiye

İnsanlar tarih boyunca farklı enerji dönüşüm yöntemleri kullanmıştır. Mumun icadı ile ısı ve ışık elde edilmiş, sanayi devremi ile buhar gücü kullanılmış, Tesla ve Edison un çalışmaları ile enerjiyi elektriksel olarak kullanılabilir hale getiren bir dönüşüm yaşanmıştır. Günümüzde de yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı teknolojiler gelişmektedir.

Clean Services elektrikli araç şarj altyapıları, güneş enerjisi çözümleri ile enerji depolama entegrasyonu gibi enerji dönüşüm alt yapı hizmetleri sunan bir firmadır.

Clean Services geliştirmiş olduğu iş modeli ile ülke genelinde 7/24 prensibi ile hizmet vermektedir.

ERKEN KAPAMA DUYURUSU

Sayın Yatırımcılar,

%102 fonlamaya ulaşan Clean Services projesi girişimcinin talebi üzerine 10/08/2023 (Perşembe) saat 23:59'da yatırım turuna kapatılacaktır.

*** 10/08/2023 Perşembe saat 23:59'a kadar yatırım turu devam edecektir.

Saygılarımızla.

Ön Talep Fırsatı
Clean Services kampanyasına fonlama tarihi öncesinde ön talepte bulunan ve talepte bulundukları tutarları ilk 4 gün (07.07.2023 saat 23:59'a kadar) içinde yatıranlara, %25 olarak uygulanacak olan bedelsiz hediye pay kampanyası %35 olarak uygulanacaktır. 
Yatırımcılar 30.06.2023 saat 23:59’a kadar aşağıda bulunan linkten ön talep başvuru formunu doldurarak ön talepte bulunabilirler.

ÖN TALEP FORMU İÇİN TIKLAYINIZ (SONA ERDİ)

- Kampanya 4 Temmuz 2023, salı günü fonlamaya açılacaktır.
- Kampanya için ön talep toplanacaktır. 
- Ön talep proje inceleme tarihinden 30 Haziran 23:59'a kadar yukarıdaki form üzerinden iletilecektir. 
- Form haricinde yapılan başka herhangi bir mecradan ön talep kabul edilmeyecektir.
- Ön talepte bulunan yatırımcıların kampanya başlangıç gününden itibaren 4 gün içerisinde (7 Temmuz Cuma saat 23:59'a kadar) yatırımlarını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 
- Ön talepte bulunarak belirlenmiş tarih içerisinde yatırım yapan yatırımcılarımıza %35 bedelsiz hisse verilecektir. Örneğin 100 TL ön talepte bulunan bir yatırımcı ilgili tarih içerisinde 100 TL yatırdığında 35 TL'lik payı bedelsiz olarak alacaktır. 
- Bu bedelsizden faydalanmak için ön talep formunda belirtilen tutar kadar yatırım yapılması gerekmektedir. Daha az yapılan yatırımlarda %35 kampanyasından faydalanılmayacaktır. Daha fazla yapılan yatırımlarda ise en fazla talep formunda belirtilen tutar kadar %35 bedelsiz hediyeden faydalanılabilecektir.

%25 Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası
Bedelsiz pay hediye kampanyası, Clean Services fon kampanyasının başlama tarihi olan 04.07.2023 saat 10:00'da başlayacaktır. Kredi Kartı veya EFT yoluyla yatırım yapanlara; İlk 15 gün (18.07.2023 saat 23:59'a kadar) %25 bedelsiz pay verilecektir.

YATIRIMCILARIMIZA ÖZEL AVANTAJLAR

-  Kitlesel fonlamada en az 5.000 TL’lik yatırımcı olanlara hissedar oldukları sürece şirketin hizmetleri %10 indirimle sağlanacaktır.
-  Kitlesel fonlama sürecindeki yatırımcılar, şirket halka açılırken öncelikle hisse satabilecek veya ilave satın alabileceklerdir.
-  Clean Services yatırımcıları, anlaşmalı lisanslı şarj ağı işletmecilerinin şarj ağlarından indirim alma imkanı bulabileceklerdir.

Clean Services

Enerji Dönüşümü, yenilenebilir enerji kaynaklarının her türlü binaya entegrasyonu ve e-mobilite önümüzdeki dönemde Türkiye’de büyük bir pazar oluşturacaktır. 

Clean Services, bu konularla ilgili eğitilmiş, mesleki yeterlilikleri tam ve organize yetkili teknik servis ağı ile tüm teknik altyapı hazırlık, kurulum, geliştirme, gözetim ve bakım hizmetleri verecektir.

Enerjinin kesintisizliği geçmiten daha önemli hal almıştır. Şarj ağı işletmecileri de her türlü yapı da 24 saat, 365 gün teknik hizmet ihtiyacı altındadır. 

Clean Services kesintisiz enerji üreten, yoğun tüketen her yapının ve şarj ağı işletmecilerinin temel destekçisi ve güvencesi olarak şekillenmektedir.

Clean Services, ülkenin her noktasında şarj istasyonu işleten işletme ağlarına, ürün dağıtan araç filolarına, konut sitelerine ve her tür yapıya, uçtan uca çözümler ve dijital altyapı ile yüksek standartlı teknik hizmet verecektir.
 

CLEAN SERVICES'İN HİZMETLERİ

- Kurulum Öncesi Keşif Yapma
- Kurulum ve İşletmeye Alma
- Periyodik Bakım ve Arıza Giderme
- Şarj Ağı İşletmecisi İstasyon Gözetimi
- Müşteri İlişkileri Data Yönetimi
- Operasyon Merkezi Online İzleme
- Proje Yönlendirme
- Yer (Lokasyon) Bulma
 

KİMLERE HİZMET VERİLECEK?

- Bireysel Kullanıcı
- Şarj Ağı İşletmeciliği
- Otomotiv Üreticileri / Yetkili Satış Noktaları
- Donanım Sektörü - Bayileri
- Elektronik Market & E-Ticaret Siteleri
- Altyapı Yatırım ve Yönetim Şirketleri
- Araç ve Filo Kiralama Sektörü
- Kurumsal Kullanıcılar
 

CLEAN SERVICES YETKİLİ TEKNİK SERVİS AĞI

Türkiye’de 339 Yetki Bölgesi oluşturulmuştur. 236 Yetki Bölgesinde Yetkili Teknik Servis atanmış ve çalışmaya başlamıştır.

Türkiye çapında yaklaşık 2.200 Yetkili Teknik Servis Teknisyeni 365 gün/24 saat hizmet verecektir.


CLEAN SERVICES TEKNOLOJİLERİ

- Clean Services, Yetkili Teknik Servislerin kullanacağı, yetkilendikleri oranda gelişme - durum takibi yapabilecekleri bir mobil platform oluşturmuştur. 

- Clean Services, Operasyon Merkezini tam donanımlı bir gözetim altyapısı ile geliştirecektir. Call Center ve Data Yönetimi merkezi olarak yapılacaktır.

- Clean Services AR bütün keşif ve uygulamalarda kullanılacak olan yükseltilmiş gerçeklik teknolojisidir. Çalışmaların tamamı dijital olarak kayıt altına alınacak, hizmet standardı ve performans değerlendirmesi ile altyapı tarihçesi için de yan faydalar üretecektir.