Easyapp

Sector and Business Model
Yazılım / B2B
Enes Zahid Urhan
 
Views
76,159
 
Campaing Code: TRFNGLP2023005
Started Date: 24.04.2023
Ended Date: 22.06.2023
Startup Phase: Pazara Giriş
Target: ₺19,000,000
Equity Offered: %4.00
Addition Funding: %20.00
Campaing Status: Reached
Remaining Time Tamamlandı
Investment Rates (%)
%103.22
Total Investment: ₺19,611,122
Total Investor: 713
Qualified Investor: 100
Qualified Investment: ₺10,374,520
 

About Project

Kolayca Oluştur

Mobil cihazında uygulamanı kolayca oluştur.

Easyapp

Easyapp, mobil uygulama geliştirme konusunda bilgi sahibi olmanız gerekmeden kolayca uygulama oluşturma çözümü sunmaktadır. Easyapp Editor, önceden tasarlanmış şablonlar kullanarak kodlama veya teknik bilgi gerektirmeden mobil uygulama oluşturmanıza olanak sağlar. Easyapp Preview, uygulamanın tasarımını canlı bir şekilde göstererek değişiklik yapmanızı kolaylaştırırken, Easyapp Publish uygulamayı farklı platformlarda yayınlamanızı sağlar. Easyapp Analysis, kullanıcıların eğilimlerini analiz eder ve iyileştirme fırsatları bulmanıza yardımcı olurken, Easyapp Store abonelik modelleri ve uygulama içi satın alma seçenekleri sunar. Easyapp, işletmelerin mobil uygulama oluşturma süreçlerindeki zorlukları azaltarak, bütçe yönetimi ve maliyet optimizasyonu sağlar ve işletmelere rekabet avantajı kazandırır.

%10 Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası

Devam eden yatırım turumuzda %10 Bedelsiz Pay hediyesi için son gün olan 13 Mayıs Cumartesi tarihi yatırımcı talepleri üzerine 18 Mayıs Perşembe, Saat 23:59'a kadar uzatılmıştır.

Bedelsiz pay hediye kampanyası, Easyapp fon kampanyasının başlama tarihi olan 24.04.2023 saat 10:00'da başlayacaktır. Kredi Kartı veya EFT yoluyla yatırım yapanlara; İlk 20 gün (13.05.2023 saat 23:59'a kadar) %10 bedelsiz pay verilecektir. Verilecek olan bedelsiz paylar, tüm ortakların hisselerinden (hisse opsiyon yöntemi ile hisse sahibi olan ortakların hisseleri ve taptoweb bilgi teknolojileri anonim şirketi'ne ait hisse opsiyon amacıyla ayrılan hisseler hariç.) oransal olarak verilecektir.

Yatırımcılarımıza Özel Easyapp Abonelik Kampanyası

Easyapp, abonelik modeli ile App Store ve Google Play Store üzerinden satışa sunulacak olup; Standart Paket 299,90 TL x Aylık ve Pro Paket 1999,90 TL x Aylık şeklindedir.

- 1.000 TL - 4.999 TL arasında yatırım yapanlara 3 aylık ücretsiz Easyapp Standart abonelik hakkı sağlanacaktır.
- 5.000 TL - 9.999 TL arasında yatırım yapanlara 12 aylık ücretsiz Easyapp Standart abonelik hakkı sağlanacaktır.
- 10.000 TL - 24.999 TL arasında yatırım yapanlara 12 aylık x 2 adet ücretsiz Easyapp Standart abonelik hakkı sağlanacaktır.
- 25.000 TL - 49.999 TL arasında yatırım yapanlara 12 aylık ücretsiz Easyapp Pro abonelik hakkı sağlanacaktır.
- 50.000 TL ve üzeri yatırım yapanlara 12 aylık x 2 adet ücretsiz Easyapp Pro abonelik hakkı sağlanacaktır.

*Kazanılan abonelik haklarınızı altı ay boyunca dilediğiniz zaman etkinleştirebilirsiniz.

Önemli Not: SPK yetkili değerleme kuruluşu Finansal Eksen tarafından yapılan değerleme raporuna göre Easyapp'in değeri 750  Milyon TL (Kur 19 TL olarak dikkate alındığından 39,3 Milyon USD) olarak ön görülmüştür. Ayrıca Easyapp ile yapılan görüşmeler sonucunda kitle fonlama kampanyasına Easyapp'in değeri 475 Milyon TL (Kur 19 TL olarak dikkate alındığından 25 Milyon USD) olarak yatırımcılara sunulmuştur.

  • Girişim Hakkında

Taptoweb Bilgi Teknolojileri A.Ş., 2015 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Girişim, işletmelerin ve bireylerin mobil dünyada var olmalarını kolaylaştırmak amacıyla Taptoweb Mobil Uygulama Oluşturma Platformunu geliştirmiştir. Webrazzi Mobil 2017'de gerçekleştirilen ön lansman ile birlikte, Taptoweb Mobil Uygulama Oluşturma Platformunun ilk örneği tanıtılmıştır. 2019 yılında ise kararlı sürümü yayınlanarak, işletmelerin ve bireylerin no-code (kodlama bilgisi gerekmeden) mobil uygulamalar oluşturmaları sağlanmıştır.

Taptoweb, deneyimli ekibi sayesinde yüksek katma değerli çözümler sunan yenilikçi bir mobil teknoloji girişimidir. 2020'de İTÜ Innogate Hızlandırma Programı'na kabul edilen Taptoweb, rakiplerinden farklılaşmak için uçtan uca çözümler sunan ve teknik bilgi gerektirmeden mobil cihazlarda çalışabilen çok daha erişilebilir bir çözümü işletmeler ve bireylerin kullanımına sunmaya karar vermiştir.

2021 yılında, Easyapp markası ile yeni çözümünü geliştirmeye başlayan Taptoweb, bu çözümü ile işletmelerin ve bireylerin kendi mobil uygulamalarını ve web sitelerini kendi mobil cihazlarında kolayca oluşturabilmelerini sağlamayı hedeflemektedir. Easyapp, mobil cihazlar üzerinde çalışan bir araçtır. Kodlama ve teknik bilgi gerektirmeden herkesin kolayca kullanabileceği bir deneyime sahiptir.

Taptoweb, Easyapp ile mobil dünya üzerinde var olmak isteyen işletme ve bireylerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunarak, teknoloji dünyasına katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Easyapp Kampanya Sürecinde Alt Yatırım Sınırı Bulunmaktadır; Yatırım sınırlarının uygulanması Platformun inisiyatifindedir. Kampanya süresince yapılabilecek alt yatırım limiti 10 TL olarak belirlenmiştir.

  • Kapsam, Amaç ve Konusu

Easyapp, işletmelerin ve bireylerin mobil uygulama oluşturma sürecindeki zorluklarını ortadan kaldırarak, kolay, hızlı ve teknik bilgiye ihtiyaç duymadan mobil uygulama oluşturma deneyimi sunar. Dünya genelinde her gün ortalama 250.000'den fazla web sitesi oluşturulurken, 3.500'e yakın mobil uygulama oluşturulduğu görülmektedir (Statista ve Siteefy verileri). Bu durum mobil uygulama pazarına girebilmenin önündeki zorlukları ortaya koymaktadır.

Easyapp'i kullanan işletmeler ve bireyler, onlarca kategoride uygulamasını kolayca oluşturabilir, önizleyebilir, uygulama mağazalarında ve web dünyasında yayınlayabilir. Ayrıca kullanıcılarının eğilimlerini analiz edebilirler. Kullandıkça öde modeliyle çalışan Easyapp, işletmelerin ve bireylerin aboneliklerini yükseltmelerini ve sonlandırmalarını da kolaylaştırır. Easyapp, mobil uygulama pazarındaki erişilebilirlik problemlerini ortadan kaldırarak, işletmelerin ve bireylerin kolayca uygulama oluşturmalarını sağlar.