Clean Services Türkiye

Sector and Business Model
Yenilenebilir Enerji /
Osman Ataman
 
Views
186,802
 
Campaing Code: TRFNGLP2023008
Started Date: 04.07.2023
Ended Date: 01.09.2023
Startup Phase: Pazara Giriş
Target: ₺3,840,000
Equity Offered: %8.00
Addition Funding: %20.00
Campaing Status: Reached
Remaining Time Tamamlandı
Investment Rates (%)
%105.35
Total Investment: ₺4,045,333
Total Investor: 759
Qualified Investor: 133
Qualified Investment: ₺1,737,988
 

Production

Ürün Hakkında

Clean Services sunduğu hizmetlerde elde ettiği verilerin dijital olarak girişini yapacaktır. Özel olarak tasarlarnmış olan dijital platform tüm teknik servisler tarafından kullanılacaktır. 

Bu yazılım sayesinde sisteme girilen tüm veriler merkez ofisden de takip edilerek müşterilere hızlı ve doğru geri bildirimler yapılacaktır.

Tespit Edilen Sorun

Tüketicilerin teknik hizmetlere ulaşımı, enerji sektöründeki gelişmeler kadar hızlı ve kesintisiz olması önemlidir. Bu açıdan ülke çapında yaygın, eğitimli, hızlı ve yetkin teknik servislere ulaşım gereklidir. Tüketiciler herhangi bir paltformdan ürüne ulaştıklarında aynı anda teknik servis hizmetine de ulaşılmalıdırlar.

Bulunan Çözüm

Clean Services geliştirmiş olduğu iş modeli ile oluşturduğu 339 yetki bölgesi ile ülke çapında yetkili teknik servisler oluşturmuştur. Sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve iş ortakları ile beraber oluşturduğu eğitim planları ile teknik personellerinin yetkinlikleri güncel tutmaktadır.

Clean Services, ülkenin her noktasında şarj istasyonu işleten işletme ağlarına, ürün dağıtan araç filolarına, konut sitelerine ve her tür yapıya, uçtan uca çözümler ve dijital altyapı ile yüksek standartlı teknik hizmet veremektedir.

Tüketiciler, Clean Services hizmetlerine gerçekleştirilen ve planlanan yeni iş ortaklıkları ile dijital kanallardan da ulaşım sağlayabileceklerdir.

Değer Önerileri

Müşterilerimiz kullandıkları dijital platformlar veya Clean Services e ulaşarak aldıkları tüm hizmetler, talepten teslime kadar olan tüm süreçleri kapsayacak şekilde dijital olarak kayıt altına alınacaktır. Bu kayıtlar ile müşteri memnuniyeti izlenerek hizmet kalitesinin arttırılması sağlanacaktır.