E-LooPsAkademi

Sector and Business Model
Eğitim /
Sefa Tedik
 
Views
34,355
 
Campaing Code: TRFNGLP2023006
Started Date: 17.05.2023
Ended Date: 15.07.2023
Startup Phase: Pazara Giriş
Target: ₺1,540,000
Equity Offered: %11.00
Addition Funding: %20.00
Campaing Status: Failed
Remaining Time Tamamlandı
Investment Rates (%)
%25.86
Total Investment: ₺398,180
Total Investor: 153
Qualified Investor: 30
Qualified Investment: ₺288,392
 

About Project

Okul Eğitimi Odaklı Video İçerik Platformu

E-LooPsAkademi, öğretmenlerin ve öğrencilerin okul eğitimi sürecinde birbirlerine fayda sağlayabileceği okul eğitimi odaklı video içerik platformudur.

E-LooPsAkademi

E-LooPsAkademi, öğretmenlerin platform içerisinde dijital eğitim kurumu kurarak, premium şekilde eğitim içeriklerini paylaştığı ve yüksek gelir elde edebildiği; öğrencilerin ise okul eğitimi sürecinde eksik olduğu eğitim konularına doğrudan, ücretli - ücretsiz şekilde dilediği dijital eğitim kurumundan ulaşabildiği, yıllık eğitim maliyetinin %70 indirebildiği bir okul eğitimi odaklı video içerik platformudur. 

%10 Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası

Bedelsiz pay hediye kampanyası, E-LooPsAkademi fon kampanyasının başlama tarihi olan 17.05.2023 saat 10:00'da başlayacaktır. Kredi Kartı veya EFT yoluyla yatırım yapanlara; İlk 10 gün (26.05.2023 saat 23:59'a kadar) %10 bedelsiz pay verilecektir.

E-LooPsAkademi;

2020 yılında pandemi ile başlayan; eğitimde dijitalleşme sürecinde yaşanan problemleri tanıyabilmek ve başarılı bir iş modeli geliştirebilmek için pazar büyüklüğü, kullanıcı metrikleri, rakip ve rekabet durumları, pazarın anlık ve ileri dönemlerde olabilecek ihtiyaç listeleri vb. gibi veriler toplanmaya başlamış, anlamlandırabilir grafikler hazırlamıştır..

Öğretmenlerin ve öğrencilerin problemlerini keşfetmek için güçlü çalışmalar sürdürmüş ve problemleri çözebildiği iş modelini 2022 Ocak tarihi itibari ile yayına almıştır.

Bu süreçte 9 farklı ülkede iş modelini başarı ile test etmiş ve süre boyunca Türkiye'de birçok farklı teknolojik ürünler ile öğrencilerin karşısına çıkmaya başlamış, 80.000+ öğrenciye başarılı bir şekilde hizmet etmiştir. 

9 farklı ülke, sırası ile şunlardır: 

Avrupa; 

  • Almanya (11 Milyon öğrenci) 

  • Hollanda (2 Milyon öğrenci) 

  • Yunanistan (1.5 Milyon öğrenci) 

  • İngiltere (10 Milyon öğrenci) 

Ortadoğu; 

  • Irak (10 Milyon öğrenci) 

  • İran (14 Milyon öğrenci) 

  • Kuveyt (0.6 Milyon öğrenci) 

Türkiye (18.5 Milyon öğrenci) 

ABD (55 Milyon öğrenci) 

E-LooPsAkademi'de:

Öğretmenler, platform içerisinde belirli aşamaları geçerek ücretsiz şekilde dijital eğitim kurumu kurabiliyor ve eğitim içeriklerini paylaşarak; satılan her bir içerikten yüksek oranda gelir elde edebiliyorlar. 

Öğrenciler ise eksik olduğu birkaç konu için büyük eğitim paketleri veya yüksek maliyetli verimsiz eğitim modelleri yerine; doğrudan, dilediği dijital eğitim kurumundan, dilediği eğitim içeriğine ücretli - ücretsiz ulaşabiliyor ve yıllık eğitim maliyetini %70 oranında indirebiliyor. 

Eğitim kurumlarını dijitale taşıyan E-LooPsAkademi, böylelikle öğretmenlerin dijitalde ücretsiz olarak bir marka kurmasına ve yüksek gelirlere ulaşmasına olanak sağlıyor. Öğrenciler ise, birçok dijital eğitim kurumundan eksik olduğu konulara premium şekilde sahip olurken; yıllık eğitim maliyetlerini de %70 oranında indiriyor.

Ürünlerimiz:

Ücretsiz okul eğitimi odaklı mobil uygulamalar;