KiviERP

Sector and Business Model
Yazılım / B2C
Malik Hakyemez
 
Views
44,216
 
Campaing Code: TRFNGLP2022013
Started Date: 17.10.2022
Ended Date: 15.12.2022
Startup Phase: Büyüme
Target: ₺3,900,000
Equity Offered: %13.00
Addition Funding: %20.00
Campaing Status: Reached
Remaining Time Tamamlandı
Investment Rates (%)
%104.15
Total Investment: ₺4,061,693
Total Investor: 492
Qualified Investor: 70
Qualified Investment: ₺2,062,225
 

About Project

Çevrim içi ticaretin meyvesi

KiviERP Tek çatı altında bütüncül veri felsefesiyle farklı entegrasyonlara gerek olmadan üretim ve e-ticaret yapabileceğiniz bir ERP çözümüdür.

KiviERP

KiviERP bulut mimarisinde tasarlanmış, sektörel kalıbı olmayan, ölçeklenebilir, özelleştirilebilir bulunduğu ortamın adeta bir şefi gibi çalışabilen kurumsal kaynak planlama uygulamasıdır. 

BEDELSİZ PAY HEDİYE KAMPANYASI
Bedelsiz Pay Kampanyası, KiviERP fon kampanyasının başlama tarihi olan 17.10.2022 saat 10:00’da başlayacak olup Kredi Kartı veya EFT ile yatırım yapan yatırımcılara %10 fazladan pay verilecektir. Kampanya, 10 iş günü sürecek olup 28.10.2022 saat 23:59’da sona erecektir. Bedelsiz paylar Malik HAKYEMEZ’in hissesinden dağıtılacaktır.

SIFIR MALİYETLİ ORTAKLIK
Kitle fonlama sistemiyle şirketimize yatırım yaparak ortak olan paydaşlarımızın yatırımlarının kısa sürede amorti edilmesi amaçlanmaktadır. Bu yüzden kitle fonlama sistemi aracılığıyla yapılan yatırım miktarı amorti edilene kadar, şirketimiz kârının % 20’sini her sene dağıtmayı planlamaktadır. Devam eden süreçte ise şirketimizin her sene kârını artıran ve artırdığı bu kârı ortaklarıyla paylaşan temettü şirketi olması hedeflenmektedir..

KİVİERP ÜRÜN KAMPANYASI

 • 2.000 TL ve üzeri yatırım yapan ilk 100 yatırımcıya, 3.500TL değerindeki, cebinizden fatura kesebileceğiniz KiviMobil 500 adet E-Belge kontörü ile ücretsiz,
 • 10.000 TL ve üzeri yatırım yapan ilk 100 yatırımcıya, 6.000 TL değerindeki Pazaryeri Entegrasyonu KiviBazaar 1.000 adet E-Belge kontörü ile ücretsiz,
 • 20.000 TL ve üzeri yatırım yapan ilk 50 yatırımcıya, yıllık 10.000TL değerindeki, tüm bankaları tek bir uygulamada buluşturan KiviBank 1 Yıl boyunca ücretsiz,
 • 25.000TL ve üzeri yatırım yapan ilk 20 yatırımcıya, 5.000 TL değerindeki, E-Ticaret ortamı KiviB2C 5.000 adet E-Belge kontörü ile 1 yıl ücretsiz,
 • 100.000TL ve üzeri yatırım yapan ilk 5 yatırımcıya, 25.000 TL değerindeki, bayi ödeme & sipariş paneli KiviB2B 5.000 adet E-Belge kontörü ile ücretsiz olarak verilecektir.
  (Kampanyalarda her yatırımcı bir adet ürün üzerinden faydalanabilir)
   

Hakkında

KiviERP büyük veya küçük işletme farketmeksizin tüm firmalara, tüm operasyonlarını uçtan uca kapsayan ERP hizmeti vermektedir.

 • Üretimden satın almaya, tedarikten e-ticaret ortamlarına kadar hizmet sunar. 
 • Firmaların farklı entegrasyonlar ile çalışma zorunluluğunu ortadan kaldırır.
 • Tüm veriyi tek bir çatı altında toplar.
 • Kantar tartım, B2B, B2C, barkod, MRP1 üretim, ödeme altyapıları, banka entegrasyonları, sanal pos ve pazaryerlerini aynı uygulamada buluşturur
 • Mobil uygulama ile pazarlama operasyonlarında ciddi kolaylıklar sağlar.

PROJE HAKKINDA

KiviERP ürünümüz sektörde uçtan uca firmanın bütün faaliyet alanını kapsayan erişilebilir, müşteri odaklı, yazılımsal çözümler üretebilen bir ERP uygulamasıdır. Kimi ERP uygulamaları sıcak satış (E-ticaret) modüllerine yer vermezken kimi ERP firmaları araç tartımı uygulamalarına, elektronik sözleşmelere, e-belge iletimlerine, Mobil uygulama, DashBoard'lara yer vermemektedir. Bu tip eksiklikler müşterileri zorunlu olarak var olan ERP'leri üzerine ön muhasebe tarafında dahi farklı entegrasyon çözümlerine yönlendirmektedir. KiviERP veri bütünlüğünü koruyarak ürünün üretim bandından tartımına barkodlanmasına ve sevkiyatına kadar bütün süreçleri veri bütünlüğünü koruyarak yürütmeyi hedefler. Müşteriye hem B2C hem B2B hem sevkiyat hem ödeme toplama (KiviPay) alanlarında tek bir uygulama üzerinden hizmet sunar. Alternatif entegrasyonlara ihtiyaç duymaz. Aynı zamanda bütün operasyonları bulut (Cloud) mimaride sunduğu için müşterinin IT ekibi maliyetlerini ortadan kaldırır. 


Neden Kivi ERP ? 

 • ERP de uçtan uca çözüm sunar
 • Farklı entegrasyonlar ile çalışma zorunluluğunu ortadan kaldırır
 • Bütüncül veri ile veriye her noktadan erişim sunar
 • Esnek, dinamik, kullanıcı dostu arayüzler
 • Özel Ödeme ve bağlantı yöntemleri
 • IT ekibinden bağımsız ürün kullanımı
 • Pazar yerlerinde özel fonksiyonlar
 • Sipariş Yönetimi, Sözleşme Yönetimi, B2B, B2C, Barkod, MRP1 Üretim, Araç tartım, Sevkiyat planlama, Ödeme altyapıları, Banka entegrasyonları, E-ticaret - Pazar yeri modüllerini tek bir uygulama çatısında toplar.

Mobil uygulama ile mini ERP cebinizde

PROJE KAPSAM AMAÇ VE KONUSU

KiviERP ile firmalarınıza (kobi, fabrika vb.) personel yetkinliğinden bağımsız, 7/24 çalışan anahtar teslim ve kolayca yönetilebilen otomasyon kurabilirsiniz. Bu işletmenin sipariş/satış/ödeme toplama mekanizmalarında %50'nin üzerinde bir performans artışı sağlamaktadır. KiviERP'in temel felsefesi personel yetkinliği/personelden bağımsız iş akışlarının sürdürülebilmesi üzerinedir.  Bunu bir örnek ile açıklayalım; X firmasının beyaz yaka çalışanlarının bulunduğu muhasebe departmanı saat 18:00 da kapandığında KiviERP sayesinde üretim ve teslimat süreçleri otomatize edilebiliyor. Ofis çalışanları bütün yönetimleri gerekiyorsa KiviMobil üzerinden devam ettirebiliyor. Böylece sevkiyat devam ediyor, ödeme araçları 7/24 aktif bir şekilde hizmet verebiliyor.
KiviERP kesintisiz çalışan bir ERP olmanın yanında personel yetkinliğinden bağımsız kolay arayüz ekranları ile son derece rahat kullanılabilir bir uygulamadır. Bu kullanıcı dostu arayüzler sayesinde firmaya yeni katılan bir personelin akreditasyon süreci ortalama %80 oranında hızlanmaktadır.
1- Uçtan uca bütüncül bir ERP çözümü
KiviERP size siparişten sevkiyata, satın almadan üretime, bayiden müşteri kanallarına ve hatta araç yüklemelerinden kargolamalara kadar tek bir çatı altında bütüncül bir veri yapısı sunar. Bu yapı sayesinde firmanız farklı entegrasyonlar ile işbirliği yapmak zorunda kalmaz genel çözüme KiviERP üzerinden ulaşır. Böylece bir faturanın üzerindeki siparişe, üretime, satın almaya, tartım veya sözleşmelere kadar olan bütün raporlara tek bir uygulamadan ulaşabilirsiniz.
KiviERP kendisi bir E-ticaret altyapısı (B2B,B2C) çözümü sunarken sektördeki bilinen E-ticaret uygulamalarına entegredir, KiviERP yine bir Muhasebe çözümü üretirken piyasanın bilinen Orka, Mikro, Logo vb. resmi muhasebe uygulamaları ile arayüz uygulaması olarak entegre çalışabilmektedir.
2 - Anlık, Planlı ve Kesintisiz Sipariş Toplama
KiviERP son derece esnek bir sipariş yönetimine sahiptir. Tüm pazaryerleri (yurt içi ve yurt dışı) ile entegre marketplace, Bim Migros vb  (SAP veya API üzerinden) tedarikçisi olduğunuz mağaza zincileri ile entegre, bayiler (B2B) ve E-ticaret platformunuzla direkt entegre (B2C) gelişmiş ve anlık sipariş yönetimi hizmeti sunar. 
Burada siparişler belirlenmiş olan limitler ve kurallara göre otomatik onaylanabilir veya ilgili birim müdürlüğünce onaylanabilir.
KiviAuth servisimiz ile bayi & müşteri sipariş sözleşmeleri müşteriye SMS ile iletilir ve soft OTP çözümümüz ile onaylanabilir.
Sipariş hammadde tüketim raporları ile üretim süreçlerinizi yönetebilirsiniz.
Ayrıca iddalı olduğumuz özelleştirilebilir bağlantılar konusundan biraz bahsedelim; KiviERP müşterilerinize herhangi bir liste fiyatından bağlantı açabilir, özel fiyat verebilir, liste tutarından veya özel tutarlarda belirlenmiş (veya elekronik sözleşmelerimiz ile imzalanmış) siparişler açabilir ve bunların kullanım oranlarını KiviMobil üzerinde mobil uygulamadan bile takip edebilirsiniz.
3 - Pratik Üretim (MRP1) Yöntemleri
KiviERP Üretim hammadde tüketimini kapsayan, anlık üretim veya süreç tasarımlarına göre şekillendirebileceğiniz bir yapıdadır. 
Dokunmatik bir panel üzerinden ; üretim bandınızda herhangi bir noktaya konumlandıracağınız KiviKiosk ile üretiminizi son derece kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ürün / Paletlerinizi barkodlayabilirsiniz.
İsterseniz sadece Pazaryeri /E-ticaret satışı yaptığınız anda veya fatura kesim anında da üretim yapabilir stoklarınızı ürün / hammadde sınıflandırması ile kontrol edebilirsiniz.
4 -E-Ticaret, Bayi Ortamları
KiviB2B ile bayi kanalınızdan sipariş ve sanalpos üzerinden ödeme toplarken, KiviB2C perakende kanalında E-ticaret sitenizden satış yapabilirsiniz. 
B2B tarafında geliştirdiğimiz WEB arayüz KiviERP ile entegre çalışmakta, bayinize cari hareket, pos hareketi, resmi bakiye, bağlantı ve sipariş durumları, ödeme seçenekleri gibi hizmetler sunmaktadır.
KiviERP tüm pazaryerleri (yurtiçi - yurtdışı) ve bilinen E-Ticaret ürünlerine entegredir. Bu konudakı Entegrasyon süreçlerimiz sürekli olarak devam etmektedir. E-ticaretin her noktasında olan uygulamamız siparişlerinizi faturaya dönüştürme esnasında son derece pratik arayüzler içermektedir. 
Ayrıca E-Ticarette ciddi bir sorun olan muhasebeleşme, iadeler, cari aktarımlar konusunda da yenilikçi çözümler sunmaktadır. Arayüz olarak çalıştığımız Muhasebe uygulamalarına son derece Pratik veri akışı sağlamaktayız. Muhasebe departmalarının iş yükünü ciddi oranlarda düşürmekteyiz.